Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. Hillerød
  4. 2 rooms
2 days ago
2 room apartment of 50 m²
Trollesvej, 3400 Hillerød - 1st floor
Monthly net rent
9.500
kr
9.500 kr.
Utilities
0 kr.
Move-in price
38.000 kr.

Available from
As soon as possible
Rental period
1-11 months
Do you need a loan?

2 days ago

Lejlighed i to plan i centrum

Denne lejlighed i en gammel villa, udlejes da jeg skal være i udlandet de næste 5-6 måneder. Den er fuldt møbleret incl. køkkengrej, håndklæder, sengetøj osv. Prisen er inklusiv varme, vand, lys og internet. Lejligheden ligger på 1. sal i en gammel villa meget tæt på SlotsArkaderne i Hillerød. Lejligheden er i to plan. På 1. sal er der entre, værelse med en seng på 160x200, samt god skabsplads. Badeværelse og et køkken/alrum. På hemsen er der en stue, med sovesofa, kommode og tv. Huset har en fælles have som deles med de 3 andre lejemål. Da jeg er rejst, vil det være min far og hans kone, som tager sig af udlejningen, samt fremvisning. Det er derfor deres telefonnumre i annoncen.

About property

Property type
Apartment
Size
50 m²
Rooms
2
Floor
1st

Rental period
1-11 months
Available from
As soon as possible
Monthly net rent
9.500 kr.
Utilities
0 kr.
Deposit
28.500 kr.
Prepaid rent
0 kr.
Move-in price
38.000 kr.
Do you need a loan?
Creation Date
15/05/2026
Listing-id
5630539
Search Agent
Your search:
Hillerød, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
1 advertisement
Last active: Today
Profile created: 3 days ago
Monthly net rent
9.500
kr
9.500 kr.
Utilities
0 kr.
Move-in price
38.000 kr.

Available from
As soon as possible
Rental period
1-11 months
Landlord online today
Search Agent
Your search:
Hillerød, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BoligPortal
1 advertisement
Last active: Today
Profile created: 3 days ago
Landlord online today
Monthly net rent
9.500
kr

Other results in Hillerød

2 rm. apartment of 50 m²
Hillerød, Søndre Jernbanevej
8.195 kr.2 days ago

Popular search terms

All in Apartments
GET APP
Google Play
SUPPORTRent out a roomMoving inspectionSublease contractSublet a rental propertyCustomer supportTerms and conditions
SOCIAL MEDIA
GET APP
Google Play

Dansk