Skøn beliggenhed kun et stenkast fra Børkop torv og butikker med indkøbsmuligheder
Børkop Station nås på under 3 min. til fods.
Denne bolig er en 5 vær. penthouselejlighed, som har et fantastisk flot rum med køkken og stue i et, hvor man virkelig får glæde af de mange vinduer. 4 dejlige lyse værelser samt fint badeværelse. Entré med garderobeplads.
Her får du en lejebolig i en flot gulstensejendom. Alle lejligheder er nyrenoveret med nyt flot, hvidt grebsfrit køkken, flot, grå laminatbordplade og med alt i hårde hvidevarer. Fine badeværelser med flotte grå klinker, vask nedfældet i bordplade med underskabe, spejl med lys og rummelig flisebelagt bruseniche. Ydermere er der vaske- og tørremaskine i hver lejlighed. Og selvfølgelig hvide vægge og trægulve.
Kort sagt helt indflytningsklar og med det eftertragtede lyse look, så du kan sætte dit personlige præg på din nye lejebolig.
Til lejligheden er der et stort lukket depotrum i kælderen, ligesom der er fælles cykelparkering i kælderen. Mulighed for at leje p-plads i gården.
Ring allerede nu og få en fremvisning, så du/i kan se lejligheden.