Support   Log ind   Live chat by SightMax
Find lejebolig : Udlej bolig : Køb bolig : Sælg bolig
‹ Tilbage til søgeresultat

Dyres Kvarter, Fuglebjerg

Annoncen for lejeboligen med denne beskrivelse er ikke længere aktiv.
Du kan til højre på siden finde tilsvarende lejeboliger i Fuglebjerg.

Dejlige boliger til leje i Fuglebjerg
Fuglebjerg ligger påden vestligste del af Sydsjælland og er en by med omkring 2.000 indbyggere. Fuglebjerg er beliggende mellem Næstved og Slagelse. Byen befinder hører til Næstved Kommune.
Fuglebjerg byder påindkøbsmuligheder til de nødvendige ting i dagligdagen. Hvis man skal handle stort ind ligger Fuglebjerg forholdsvis tæt påbåde Vestsjællandscenteret I Slagelse samt Næstved Storcenter.

Vores boliger ligger tæt påmidtbyen, sportshal, skole, bibliotek og offentlig transport.
De 46 boliger er opført som rækkehuse, dobbelthuse og fritliggende huse.

4 vær. dobbelthus på93 kvm. - 1 planBryggers med indgang til værelse med indbygget skab samt stuen. Stuen ligger iåben forbindelse med køkkenet og fra stuen er der adgang til et værelse med indbygget skab, et toilet samt soveværelse med indbygget skabe. Der er anlagt gulvvarme i hele boligen.

5 vær. dobbelthus på110 kvm. - 1 planEntre med adgang til bryggers med brusenieche samt adgang til stuen. Stuen ligger Iåben forbindelse med køkkenet og fra stuen er der adgang til tre værelser samt soveværelse med indbyggede skabe. Fra stuen er der ligeledes adgang til badeværelse. Der er anlagt gulvvarme i hele boligen.

5 vær. rækkehus på115-120 kvm. - 2 plan.Entre med trappe til første sal, samt adgang til et værelse med indbygget skab. Der er en god lys stue iåben forbindelse med køkkenet samt et godt stort badeværelse med brus og gulvvarme.1. sal indeholder fordelingsgang til to værelser, hvor der er indbygget skab, samt til soveværelse med dobbeltskab. Der er toilet påførste sal.

5 vær. fritliggende på140 kvm. - 1 plan.Entre med adgang til bryggers med brusenieche samt adgang til stuen. Stuen ligger Iåben forbindelse med køkkenet og fra stuen er der adgang til fire værelser samt soveværelse med indbyggede skabe. Fra stuen er der ligeledes adgang til badeværelse. Der er anlagt gulvvarme i hele boligen. Boligen har ligeledes et udhus/fyrrum samt carport.

Andre brugere har også set

Dyres Kvarter, Fuglebjerg
Dejlige boliger til leje i Fuglebjerg Fu...
4250 Fuglebjerg
7.505 kr.
Dyres Kvarter, Fuglebjerg
Dejlige boliger til leje i Fuglebjerg Fu...
4250 Fuglebjerg
7.505 kr.
Dyres Kvarter, Fuglebjerg
Dejlige boliger til leje i Fuglebjerg Fu...
4250 Fuglebjerg
8.255 kr.
Landejendom ved Tystrup Sø
Dejlig 4 længet landejendom på ialt 193 ...
4250 Fuglebjerg
8.800 kr.
Dyres Kvarter, Fuglebjerg
Dejlige boliger til leje i Fuglebjerg Fu...
4250 Fuglebjerg
9.885 kr.
godt hus i villakvarter
Huset ligger centralt i Fuglebjergs "pip...
4250 Fuglebjerg
6.000 kr.
Se flere tilsvarende boliger
 
BoligPortal.dk ApS

BoligPortal.dk ApS
Helsingforsgade 27
DK-8200 Århus N
Danmark

Cvr. nr. 26722535

Tlf: 70 20 80 82

E-mail: info@boligportal.dk


Følg os på:

BoligPortal


Storudlejer

Partnere